Spływy weekendowe

Brakuje pomysłu na weekend? Przedstawiamy gotowe dla Ciebie rozwiązanie. Zbierz znajomych i rodzinę i zarezerwuj niezapomniany spływ kajakowy rzekami w Borach Tucholskich i nie tylko. Takie spływy to niesamowita przygoda, rozrywka oraz również wypoczynek na łonie przepięknej natury. Pola namiotowe czy agroturystki są przygotowane dla śmiałków kajakarstwa – więc o nocleg nie musisz się martwić. Mamy również w swojej ofercie do wypożyczenia całe zestawy tj. namioty i karimaty. Dowieziemy również Wasze bagaże. Jeżeli jesteś zainteresowany takim spędzaniem wolnego czasu to poniżej przygotowaliśmy różne opcje na różnych rzekach w naszym regionie. O więcej szczegółów pytaj mailowo bądź telefonicznie.

Rzeka Brda

Trasa

Odległość (km)

Czas płynięcia

Poziom trudności

Stara Brda - Garbaty Most

31km

2dni

łatwy

Mylof - Gołąbek

37km

2dni

średnio - łatwy

Rzeka Zbrzyca

Trasa

Odległość (km)

Czas płynięcia

Poziom trudności

Parzyn - Swornegacie

35

2dni

średnio - łatwy


Rzeka Wda

Trasa

Odległość (km)

Czas płynięcia

Poziom trudności

Lipusz - Borsk

30km

2dni

łatwy

Borsk - Czubek

33km

2dni

łatwy

 

Coraz większe zainteresowanie spędzaniem aktywnego, wolnego czasu niezwykle nas cieszy. Podczas szybkiego trybu życia, warto na chwilę zatrzymać się i spędzić chociaż chwilę na łonie natury. Przyroda, zieleń i woda to idealne środowisko do wyciszenia organizmu, naładowania baterii na następny tydzień i spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Główną zaletą spływów weekendowych jest właśnie aktywny wypoczynek. Kajakarstwo to doskonała możliwość, aby sprawdzić się w wyjątkowych okolicznościach, a także przyjemna forma uprawiania sportu. Spływy weekendowe umożliwiają pokonywanie kilku lub kilkunastu kilometrów w sposób mało inwazyjny. Spokojne wiosłowanie to istna przyjemność dla osób w każdym wieku. Warto dodać, że weekendowe spływy kajakowe nigdy się nie znudzą. Oferta dostosowana jest do różnorodnego poziomu trudności poszczególnych akwenów. Pamiętajmy również, że każda rzeka żyje swoim życiem, a poziom jej wody się zmienia. Na drodze rzeki cyklicznie pojawiają się nowe, pozwalane drzewa, które trzeba sprawnie omijać. Nie da się ukryć, że weekendowy spływ kajakowy może okazać się niezłą przygodą życia.

Spływy kajakowe weekendowe - wielka frajda za niską cenę

Zastanawiasz się jeszcze czy warto wybrać się na spływ kajakowy w weekend? Nie wahaj się dłużej. Nasze spływy kajakowe weekendowe sprzyjają zacieśnianiu relacji i integracji z nowo poznanymi uczestnikami podróży. Być może czeka Cię zorganizowany wypad firmowy na, którym weekendowy spływ kajakowy będzie główną atrakcją? Jeżeli tak to jesteś szczęśliwcem, który zakocha się w sportowej rywalizacji i z pewnością doceni urok aktywnego wypoczynku. Firma “Agrokajaki” w Borach Tucholskich oferuje komfortową infrastrukturę, która umila gościom pobyt na łonie natury. Pole namiotowe lub agroturystyka dostępna jest dla każdego. O bagaże również nie ma się co martwić. Wszystkie pakunki dowieziemy w ustalone miejsce. Nasi uczestnicy wypraw mogą od razu zacząć błogi relaks i dobrą zabawę na łonie natury. 

 Sprawdź naszą ofertę: Kajaki Słupia | Kajaki Wda | Kajaki Zbrzyca | Kajaki Chocina | Spływy kajakowe Piława | Spływy kajakowe Gwda | Spływy kajakowe Łupawa | Spływy kajakowe Drawa