Kanoe

Kanoe Old Town Discovery 158

Kanoe Old Town Discovery 158

Kanoe - dla osób szukających innych wyzwań na wodzie

Old Town Discovery Scout

Old Town Discovery Scout

Kanoe - dla idealne na dłuższe spływy - świetnie zwrotna

Dla fanów spływów kajakowych, którzy chcą skorzystać z nieco bardziej nietypowych możliwości wypożyczenia sprzętu i spędzenia czasu, przygotowaliśmy 2 opcje łodzi typu kanoe. Są to propozycje pod nazwą Old Town Discovery – 158, a także Scout. Każda z nich posiada nieco inną charakterystykę i jednocześnie odmienne przeznaczenie. Dzięki temu w naszej ofercie każdy miłośnik wodnych wycieczek znajdzie coś dla siebie.

Kanoe Old Town Discovery 158

Ta opcja jest dedykowana osobom, które szukają nietypowych rozrywek w trakcie podróży kajakiem. Oferowane kanoe jest bardzo wygodne i jednocześnie bezpieczne – jest to efekt zastosowania bardzo wytrzymałego polietylenu oraz zamontowania dwóch profilowanych siedzeń, a także nosidła i rozpórki. W ten sposób może z nich bez problemów korzystać rodzina, a temu zastosowaniu sprzyja również spora przestrzeń bagażowa.

Kanoe Old Town Discovery Scout

Dla osób pragnących zróżnicowanego sprzętu, który pozwoli komfortowo spędzić czas w trakcie wycieczek na wielu trasach, o różnych stopniach trudności, dedykowana jest właśnie opisywana łódź. Wyróżnia się ona przede wszystkim swoją zwrotnością, która pozwoli wykorzystywać ją na różnych akwenach, również w trakcie podróży z rodziną. Poza tym waży ona 35 kg, a jej ładowność wynosi 485 kg. Oprócz wspomnianych wyżej cech, jej charakterystykę uzupełnia również bardzo duża wytrzymałość. Jest ona efektem zastosowania polietylenu typu Superlink 3 do wykonania tego sprzętu.

Dostępne opcje dla różnych podróżników

Wśród naszych propozycji każdy miłośnik znajdzie coś idealnego na swoją wymarzoną wycieczkę po akwenach Borów Tucholskich. Dlatego jeśli pragniesz wybrać się w podróż po rzece czy jeziorze kanoe, u nas znajdziesz sprzęt, który pozwoli Ci bezpiecznie spędzić czas z rodziną w zróżnicowanych warunkach, a jednocześnie z zachowaniem pełnego komfortu. W dodatku cała nasza oferta jest dostępna w atrakcyjnych cenach wynajmu, co tym bardziej powinno Cię zachęcić do skorzystania z jednej z naszych propozycji w trakcie letnich wakacji.

Sprawdź także: Spływ kajakowy Słupia | Spływy kajakowe Łupawa | Kajaki Brda | Spływy kajakowe Gwda