Kajaki 3-osobowe

Prijon Cruiser III

Prijon Cruiser III

kajak trzyosobowy - idealne rozwiązanie na spływ jednodniowy z dzieckiem

Każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o spędzanie urlopu – jedni lubią góry, inni wygrzewać się na nadmorskiej plaży. Dla nas najlepszą opcją jest połączenie wypoczynku z aktywnością na świeżym powietrzu. Idealne do tego są spływy kajakowe w Borach Tucholskich, które pozwolą wspólnie spędzić czas w otoczeniu zachwycającej natury, a jednocześnie zmęczyć się w taki sposób, aby mieć z tego wielką frajdę.

Pomysł na urlop z dzieckiem – kajaki trzyosobowe

Zabawa nad wodą, przy zachowaniu podstawowych zasad, jest bezpieczna nie tylko dla wytrawnych, doświadczonych entuzjastów sportów wodnych. Wypożyczenie kajaka trzyosobowego to świetny pomysł na przekazywanie dobrych, sportowych wzorców swojemu dziecku już od najmłodszych lat. Sprzętem, który spełnia wszystkie te cechy, jest Prijon Cruiser III, który może udźwignąć 290 kg obciążenia. Dzięki temu bez problemu zabierzecie ze sobą nie tylko swoją pociechę, ale też całkiem spory bagaż, który przyda się w trakcie całodniowej wycieczki.

Cena wypożyczenia kajaka trzyosobowego

W porównaniu do wielu innych form rodzinnej rozrywki na świeżym powietrzu lub w zamkniętych pomieszczeniach nie jest to droga fanaberia. To jest atrakcja właściwie na każdą kieszeń, a daje niezapomniane wrażenia i wiele przyjemności dla całej rodziny biorącej w niej udział. Koszt różni się od tego, czy wybierzesz się do nas ze swoją rodziną w trakcie długiego weekendu, czy będzie to inny dzień w ciągu roku. W tej pierwszej opcji zapłacisz 60 złotych za dzień (możesz wypożyczyć sprzęt na dzień lub dwa), z kolei w drugiej będziesz zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50 złotych.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Gdy udajesz się gdzieś ze swoim dzieckiem, chcesz, żeby było przede wszystkim bezpieczne i czuło się wygodnie w każdym miejscu. Te cechy pomaga spełnić kajak trzyosobowy Prijon Cruiser III, gdyż został zaprojektowany, aby dać maksymalny komfort rodzicom oraz dziecku. Twoja latorośl umieszczona pomiędzy Wami będzie cały czas na oku, a jednocześnie będzie miała piękny widok na przestrzeń ją otaczającą. Skorzystają na tym wszyscy, więc jeśli planujesz urlop, zarezerwuj na wakacje kajak trzyosobowy.