Oferta spływów kajakowych

Spływy jednodniowe

Spływy jednodniowe

Spływy jednodniowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spływów jednioniowych.
Spływy weekendowe

Spływy weekendowe

Spływy weekendowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spływów weekendowych.
POLECANE
Spływy tygodniowe

Spływy tygodniowe

Spływy weekendowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spływów weekendowych.

 

Spływ kajakowy to znakomita forma spędzenia czasu wolnego. Specjalizacją naszej firmy Agrokajaki są zarówno spływy jednodniowe, jak i spływy weekendowe oraz tygodniowe. Serdecznie zachęcamy do nieco bliższego zapoznania się z dostępną ofertą.

Jednodniowy spływ kajakowy

Jednodniowy spływ to znakomite rozwiązanie dla wszystkich kajakarzy, którzy dopiero rozpoczynają eksplorację regionu, jakim są Bory Tucholskie. Najczęściej wybierany jest on przez osoby początkujące, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia w tym sporcie wodnym. Oferujemy następujące spływy rzeką Brdą: Swornegacie - Drzewicz, Swornegacie - Czernica, Swornegacie - Mylof, Przechlewo - Swornegacie, Sąpolno - Swornegacie, Ciecholewy - Swornegacie. Są to łatwe trasy o długości od 8 do 25 kilometrów, których przepłynięcie zajmuje od 3 do 8 godzin. Kolejna propozycja to spływy rzeką Chociną. Do wyboru są tu dwie trasy: Zielona Chocina - Swornegacie oraz Chociński Młyn - Swornegacie. Ich poziom określić można jako średnio - łatwy. Długość tych tras wynosi między 9 a 18 kilometrów. Przepłynąć można je w czasie od 3 do 7 godzin. Zajmujemy się również organizacją spływów rzeką Zbrzycą. Dostępne są następujące trasy: Kaszuba - Swornegacie, Rolbik - Swornegacie, Widno - Swornegacie oraz Laska - Swornegacie. Są one łatwe. Ich długość wynosi między 18 a 26 kilometrów. Trasy te przepłynąć można w czasie wahającym się od 6 do 9 godzin.

Weekendowe spływy kajakowe

Nasza oferta obejmuje również weekendowe spływy kajakowe. To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego w gronie rodziny i przyjaciół, a także doskonała okazja na wypoczynek na łonie natury. Nocleg jest tu możliwy zarówno na polach namiotowych, jak i w licznych agroturystykach. Zajmujemy się dowozem bagaży oraz wypożyczaniem zestawów, w skład których wchodzą między innymi namioty oraz karimaty. Do wyboru są tu spływy rzeką Brdą (Stara Brda - Garbaty most oraz Mylof - Gołąbek), Zbrzycą (Parzyn - Swornegacie) oraz Wdą (Lipusz - Borsk oraz Borsk - Czubek).

Tygodniowe spływy kajakowe

Ostatnia propozycja to tygodniowe spływy kajakowe. To znakomity sposób na bliskie obcowanie z przyrodą i oderwanie się od codziennych problemów. Osoby korzystające z naszych usług liczyć mogą zarówno na przewóz bagaży na trasie, jak i opiekę ratownika wodnego oraz wyżywienie z naszej restauracji. Jakiego rodzaju sprzętem dysponujemy? Do wyboru są tutaj kajaki jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz kanoe. Ostatnie z nich świetnie sprawdzają się w przypadku nieco dłuższych spływów.

Sprawdź naszą ofertę:  Kajaki Słupia | Kajaki Wda | Kajaki Zbrzyca | Kajaki Chocina | Spływy kajakowe Piława | Spływy kajakowe Gwda | Spływy kajakowe Łupawa | Spływy kajakowe Drawa