Pensjonat

Pensjonat, kwatery w Swornychgaciach

Malowniczo położony ośrodek wzdłuż linii brzegowej Jeziora Karsińskiego, na wodnej trasie rzeki Brdy to gwarancja wypoczynku na najwyższym poziomie. Dbałość o jakość usług to nasza specjalność i pasja. Każdego roku podnosimy poziom rozbudowując ofertę o kolejne atrakcje. Kolejne pokolenie naszej rodziny zajmuje się i rozwija z powodzeniem bazę noclegową w Swornychgaciach.

Kilkanaście pokoi z widokiem na jezioro, łazienkami oraz wyposażeniem RTV i AGD. Wydzielona kuchnia z jadalnią dla samodzielnego przygotowywania posiłków to elastyczny i bogaty wachlarz wyboru z zachowaniem spokojnej, intymnej atmosfery naszego ośrodka.

Nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Duży i ogrodzony parking na terenie. Przepiękna restauracja serwująca smakowitą kuchnię. Zabudowane pod strzechą miejsce na ognisko i biesiadowanie to tylko część naszej oferty.

Także profesjonalna suszarnia grzybów to tylko niektóre nasze atuty, które szybko uzyskały uznanie gości.

Na miejscu plaża oraz wypożyczalnia rowerów wodnych, a przede wszystkim kajaków z możliwością organizacji spływów kajakowych. Spływy kajakowe to nasza specjalność! Organizujemy spływy kajakowe indywidualne i grupowe. Zapewniamy także niezbędny osprzęt: kamizelki ratunkowe, wodoodporne pojemniki czy też fartuchy ochronne. Dysponujemy własnymi busami oraz sprzętem kempingowym.

Chętnie służymy radą w wyborze trasy, dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą, gwarantujemy wspaniałą przygodę i wypoczynek.

Przepiękna okolica Borów Tucholskich to także wspaniała baza wypadowa dla tych, którzy poszukują dodatkowych atrakcji.

U nas niepowtarzalny jest widok jeziora o poranku z pokoju gościnnego, zapach ogniska wieczorem oraz cisza okolicznych lasów, które zapraszają na spacery oraz zbieranie naturalnych przysmaków leśnych – poziomek, malin, jagód i grzybów.

Więcej informacji - Kwatery Swornegacie

 Sprawdź naszą ofertę: Kajaki Słupia | Kajaki Wda | Kajaki Zbrzyca | Kajaki Chocina | Spływy kajakowe Piława | Spływy kajakowe Gwda | Spływy kajakowe Łupawa | Spływy kajakowe Drawa