Pracuj z nami!

Czy marzysz o pracy w miejscu, które otacza Cię pięknem przyrody i wspaniałą atmosferą?

Czy szukasz sezonowej pracy, która nie tylko zapewni Ci dochód, ale również pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to restauracja Jeziorna w Swornychgaciach ma dla Ciebie idealną ofertę!

Poszukujemy osób do pracy w naszym zespole na stanowiskach kelnerki, kucharza oraz z-cy kierownika sali. Oferujemy pracę w pięknym otoczeniu przyrody oraz w zespole pełnym ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach.

Jako kelnerka będziesz odpowiedzialna za obsługę naszych gości, dbając o ich zadowolenie i komfort. Do Twoich zadań będzie należało przyjmowanie zamówień, a także utrzymanie porządku w restauracji.

Jako kucharz będziesz miał okazję tworzyć wyjątkowe dania, wykorzystując najlepsze produkty i swoje kreatywne pomysły. Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie potraw, dbając o ich jakość i smak.

Jako kierownik sali będziesz koordynować pracę zespołu kelnerskiego oraz dbać o organizację i efektywność pracy w restauracji. Będziesz również zajmować się obsługą gości i ich zadowoleniem.

Oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy w naszej restauracji, wyślij swoje CV na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Ciebie!